Volkswagen Passat 2.3 VR5 (1999)

autoreview

Volkswagen Passat 2.3 VR5 (1999)
Volkswagen Passat 2.3 VR5 (1999)Volkswagen Passat 2.3 VR5 (1999)Volkswagen Passat 2.3 VR5 (1999)Volkswagen Passat 2.3 VR5 (1999)Volkswagen Passat 2.3 VR5 (1999)Volkswagen Passat 2.3 VR5 (1999)Volkswagen Passat 2.3 VR5 (1999)

Signalement

UitvoeringPassat 2.3 VR5
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2018
KM-stand bij aanschaf256.000 km
KM-stand laatst282.123 km
Lezerswaardering: 11%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Heerlijke auto

  • 288.210 km

Wat een dijk van een auto zo‘n Passat . Prachtig geluid ook. Maar vergeleken met wat nieuwere 20v V5 is deze wat tammer en wat kostbaarder in motorisch onderhoud en brandstofkosten.

Voorderest een geweldige auto??‍♀️

Jammer dat je weggaat

  • 282.123 km

Daar gaat ze…..
Verkocht aan een liefhebber.

Ik reed door het gemak van de Groene Golf eigenlijk nooit meer met de Passat. Dus was het rijd om hem te laten gaan.

Ik heb er enorm van genoten en hij heeft mij nooit laten staan. Van zuidfrankrijk tot oost duitsland.

1:8,5 was goed mogelijk met een semi-sportief rijgedrag en een 120kmh op de cruise.

Gegevens

  • 282.123 km

De gegevens van de auto
Passat (B5- 3B- 3B2) VR5 Trendline in Blackmagic Pearl (LC9Z)
-2.3 VR5 10v 150hp 215Nm motorcode AGZ
- ESD, ABS
- Handbak 5

Opties:
- ClimateControl Climatronic
- Cruisecontrol
- 16” Lichtmetaal Montreal
- Electrischpakket(ramen v+a en spiegels)

Upgrades:
- Westfalia trekhaak afhaalbaar 13polig
- Voorruit met regensensor en dimspiegel
- W8 binnenverlichting
- Xenonkoplamp units met Ledlampen
- Einddemper delete met sierstuk
- Electrische Recaro’s in Petrolkleur met verwarming v+a en zitvlakverlengers
- mistlampen voor
- spatlappen oem
- sierverlichting
- oem mfa
- DAB+ radio met bluetooth handsfree
- achterspoiler lip.
- VR5 logo’s op de zijkant en in de gril
- Chrome gril (Oem Chinese Passat)
-cv met abr
- Climair windkappen v+a

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.