Volkswagen Passat 1.9 TDI 90pk (1997)

autoreview

Volkswagen Passat
Volkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen PassatVolkswagen Passat - interieurVolkswagen Passat - interieur

Signalement

UitvoeringPassat 1.9 TDI 90pk
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf176.594 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

we waren op zoek naar een ruime sedan of een stationwagen, ons vorige auto vw polo, beviel ons wel, maar was te klein geworden voor ons, ik, me partner, en 2 kinderen, wouden dus een ander auto, we hebben op internet gezocht dealers bezocht enz.
we hadden in het begin 2 auto’s in ons gedachten de volvo v70 en de audi a6, alhoewel we een echte volkswagen fan zijn gingen we dit keer niet echt op zoek naar een volkswagen.
maar toen ik met mijn vrouw bij een vw dealer kwam stond hij daar ik was meteen verlief op hem (dat heb ik mijn vrouw natuurlijk niet uitgelegd) na een praatje met de verkoper kocht ik hem voor 7950 euro niet echt duur dus voor een auto die 7 jaar oud is we zijn nu met z’n vijfen en hij bevalt ons prima we passen er met gemak in en de kinderwagen + boodschappen passen ook prima in de kofferbak.

+pluspunten
leuk aan deze auto is dat hij ontzettend zuinig is toen ik hem had gekocht reed ik 1 op 20 met gemak op de snelweg zelfs 1 op 21 á 22 en dat terwijl ik een sportieve rijder ben, nu haalt hij ook met gemak 1 op 20.
De motor zeer stil voor een diesel en de acceleratie is prima je kan iemand met gemak inhalen en niet bang hoeven te zijn dat hij je laat staan.
De meeste mensen klagen over de zitting van de stoelen bij de vw passat maar bij mij zit hij heel erg fijn.
Leuke detail is dat je de voor matten van de vw passat kunt inklikken en daardoor gaan ze niet naar voren of naar achteren schuiven dat vind ik veilig.

-punten
dat zijn er niet zo veel tot nu toe hoefde ik bijna niks te verwisselen behalve de rechter draagarm en de distributieriem (maar dat is heel gewoon).
Jammer is dat in die van mij geen airco in zit als we op reis gaan naar Italie,Griekenland,Turkije dan is het wel handig, maar daar koos ik voor dus eigen schuld van mij, maar ik ben van plan om er een airco in te laten instaleren maar ben bang dat er dan iets met de motor gebeurt.

PROBLEMEN

draagarm verwisselt en distributieriem vervangen maar dit vind ik niet echt een probleem dat hoort bij bij auto’s.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.