Volkswagen Passat 1.8 5V Trendline (1997)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Passat 1.8 5V Trendline |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1997 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 98.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De Passat is qua design in in- en exterieur al vanaf het begin mijn grote passie geweest. Vooral de mooie wigvorm en de goede proporties die dit formaat auto met zich mee brengt. Ook de ruimte achterin voor de passagiers is groot. Tevens staat volkswagen bekend om zijn betrouwbaarheid en de grote waardevastheid. Maar er zijn natuurlijk ook min puntjes die nu naar 7 jaar beginnen te komen met name in de electronica vooral ramen en sloten. Ook is de motor versnellingsbak verhouding verkeerd ingedeeld en met zijn 125 pk is de motor een tikkeltje aan de lichte kant voor de 1250kg zware auto. Maar qua onderstel en besturing een fijne auto waarin je niet snel moe zult worden
PROBLEMEN
De problemen met de passat vallen tot nu toe mee buiten het normale onderhoud als remmen banden. Heb ik tot 2 keer toe last gehad van het elektrisch systeem 1 keer een slot bestuurderskant een gebroken kabel van de elektrische ramen. En de kwaliteit van de stoelen zijn ook minder geworden verkeerde stof keuze en doorzakken.
- Betrouwbaarheid4
- Prestaties3
- Comfort3
- Kosten3
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren