Volkswagen Golf 1.6 16V FSI Sportline (2005)
autoreview

Signalement
| Uitvoering | Golf 1.6 16V FSI Sportline |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2005 |
| Jaar van aanschaf | 2009 |
| KM-stand bij aanschaf | 55.000 km |
| KM-stand laatst | 56.000 km |
aanschaf golf V
- 56.000 km
Ik heb deze auto aangeschaft(inruil Opel corsa)omdat het een golf is. Ik kies voor een betrouwbare auto en een die een hoge inruilwaarde behoudt.
Na veel gespeur op internet(www.gaspedaal.nl) viel mijn oog op een golf V 1.6FSI Sportline. Na een grondige inspectie en flinke testrit heb ik besloten om deze aan te schaffen en tot op het moment nog geen spijt van !!
Wel vind ik de standaard velgen die onder een sportline zitten wat aan de goedkoop uitziende kant, vandaar dat ik diezelfde week andere en grotere velgen heb besteld.(deze vastgedraaid met 2 setjes slotbouten).
tot op dit moment heb ik nog geen klachten over de golf, hij rijdt lekker door in het verkeer en heeft voldoende trekkracht om mee te komen met de rest.
Wel komt er af en toen een raar geluid uit de blower van de auto, maar dit houdt na een aantal minuten weer op.
Dik tevreden !!!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.




