Volkswagen Golf 1.4 16V FSI Trendline (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Golf 1.4 16V FSI Trendline |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Het evolutionaire design van de Golf begint steeds meer te bevallen. In het begin was de Golf op het eerste gezicht niet wezelijk anders en moest ik wennen aan de (optisch smallere) achterzijde en het dashboard. Maar steeds meer begin ik overtuigd te raken van de kwaliteiten van de auto, zowel van de materialen als de rijeigenschappen.
Een absoluut verbeterd t.ov. van de Golf 4 punt is de wegligging en het stuurgedrag. Hij is niet van de weg te krijgen! De ESP heeft nog nooit in hoeven grijpen, terwijl in een speelse bui de auto absoluut het zwaar te verduren heeft met mij. Sturen doet ie snaarstrak en de remmen... fantastisch.
De motor is in een woord: goed te noemen. Hij biedt geen overschot aan vermogen maar komt meer dan goed mee in het verkeer en is bovendien erg zuinig (1 op 15)! Het geluid dat de motor/uitlaat produceert is een sportieve brom.
Kortom de nieuwe Golf is een perfecte auto. Ongedwongen status: de auto schreeuwt het niet uit. Maar iedereen in een 307 of Astra weet dat jij het betere product rijdt, en dat dat ook terecht meer heeft gekost!
PROBLEMEN
De uitlaat had naar mijn iedee een brom die niet hoorde. Echter dit is een bijkomstigheid van de FSI techniek.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren