Toyota Yaris 1.0 16v VVT-i (1999)

autoreview

Toyota Yaris 1.0 16v VVT-i (1999)

Signalement

UitvoeringYaris 1.0 16v VVT-i
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf99.000 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 41%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Zuinige auto

Dit was mijn eerste eigen auto. Toen ik hem kocht was hij reeds 10 jaar oud, maar had maar 99.000 km op de teller staan. Ik heb 5 jaar veel plezier gehad van deze auto.

Alleen de accu en banden zijn vervangen in die periode.

Ik heb een rustige rijstijl, waardoor ik altijd zo'n 1:18 á 1:19 rijd met deze auto.

Wel maakt de auto behoorlijk wat kabaal als je harder wilt rijden dan 8 km/u. Als je in je eentje rijdt, is dat niet zo erg. Maar zodra je met meerdere mensen in de auto zit en wilt praten, kan het vervelend zijn.

Maar al met al veel plezier gehad van deze Toyota en lekker zuinig mee gereden.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Toyota Yaris

Gerelateerde forum topics

Praat verder op het forum