Toyota Yaris 1.5 Hybrid Executive Sport (2021)

autoreview

Toyota Yaris
Toyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota Yaris Style 2020Toyota Yaris Style 2020Toyota Yaris Style 2020Toyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota YarisToyota Yaris

Signalement

UitvoeringYaris 1.5 Hybrid Executive Sport
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2021
Jaar van aanschaf2021
KM-stand laatst27.000 km
Lezerswaardering: 30%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste toyota eerste hybrid eerste automaat

  • 650 km

Op 12 november deze auto oogehaald. 6 weken later dan in de planning maar dat is normaal in deze tijd. Nog erg wennen aan de diverse hulpsystemen verder tot nu toe tevreden over de auto. Verbruik kan ik nog niet veel over zeggen maar bij 1e tankbeurt 1 op 22 is redelijk denk ik. Heb nog wel een paar dingetjes die ik nog even ga navragen. O.a. een pincode die ik ergens tegen kwam in het menu. Geen idee wat het is waarvoor het is. Misschien dat anderen hier dit weten. Als ik paar duizend km verder ben zal ik deze review nog aanvullen.

Bekleding voordeur

  • 7.250 km

Op 19 mei 2022 terug naar de toyota dealer. Vooral aan de linker bestuurderskant is de bekleding van voordeur vaal aan het worden. Erg lelijk voor een nieuwe auto van 30.000 euro. Onder garantie is dit op 14 juni 2022 vervangen. Vandaag opnieuw naar de toyota dealer het ziet er nu na 3 weken nog erger uit dan voordat de bekleding vervangen is. Zijn nu opnieuw foto s genomen. Als opmerking werd gezegd komt door huidzuren. Nou raak ik het gedeelte wat vaal is geworden is bijna niet aan. Schuur er ook niet met mijn been tegenaan en volgens mij mag ok toch wel in de auto zitten en rijden en mag ik verwachten dat de bekleding langer dan 3 weken mooi blijft. Wordt vervolgd. Voorlopig even terug naar 3 sterren want voor de rest wel tevreden over de auto. De dealer louman krijgt nog even de voordeel van de twijfel.

Hybride problemen

  • 27.000 km

Nog even terugkomend oo het portier. Louman heeft gratis beurt aangeboden in 2022. Verder is en blijft het lelijk. Dan nu het volgende probleem de hybride accu. De afgelopen 3 maanden al 2x de wegenwacht nodig gehad om de auto weer aan de praat te krijgen. Lees dat meer hier problemen mee hebben. Ik ben niet erg tevreden over deze auto en mijn eerste toyota is waarschijnlijk ook mijn laatste.

5,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

PRIVATE LEASE Toyota Yaris

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.