Toyota Prius THSD Business Edition (2006)

autoreview

Toyota Prius
Toyota PriusToyota PriusToyota PriusToyota PriusToyota PriusToyota PriusToyota PriusToyota Prius

Signalement

UitvoeringPrius THSD Business Edition
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 91%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 67.000 km

Ik heb nooit geweten dat er auto’s waren zoals de Prius. Om maar enkele geweldige punten op te noemen: Complete uitrusting; Fantastische automaat; Geruisloos rijden ook als de benzinemoter loopt; Ontzettend zuinig met gemak 1 op 20; Geen rammeltjes; Geen mankementen; Voordelig in onderhoud; Bedrijfszeker; Super snel optrekken 10,9 sec/100 km.; Milieu vriendelijk; Ik breng iedere week diverse nieuwe auto’s naar klanten van lease-bedrijven, ook dikke mercedessen en bmw’s, Jammer dat die mensen de kwaliteiten van de Prius niet kennen.
Hoe vaak lees je van auto-merken dat rijders met een nieuwe auto problemen hebben, technische en andere mankementen? En dan toch maar steeds een opel of vw of mercedes etc. kopen, niet te geloven!

Ruim 67000 km gereden. Geen enkel probleem. Verbruik in de koude weken, korte afstanden van pl.m. 50 km. 5.6 ltr/100km. Afstanden van 100km. en meer 4.9ltr./100km. Rij dan niet harder als 115 km/u. 80 Km.-wegen nog zuiniger! Bij 120 echte km-ters 6.1 gem. per 100km. Wel steeds cruise control gebruiken.

Heb ondertussen voor mijn werk nog in diverse andere auto's gereden o.a. Mercedes B 170 automaat; Nieuwste Avensis, fijne auto; Diverse seat's; Nieuwe Golf VI DSG 122 pk, mooie auto maar saai! Audi A3, etc. etc. Wat doen we er mee? Ik weet het wel!!! Wachten op de nieuwe Prius die begin april in de showroom staat. Of misschien de nieuwe Honda hibryde, keuze uit 4 waarvan 1 uitsluitend en alleen op electro. Of wachten we op de aardgas-auto die door diverse merken al gemaakt wordt? Jammer dat er van die domme lui zijn die zo nodig krassen op auto's zetten. Ik denk afgunst! Voorlopig dus nog maar in mijn wonder-techniek op wielen, heb er nog steeds plezier in en........ weinig afschrijving! Tot hoors, ik denk in de zomer a.s.

PROBLEMEN

Géén enkel probleem!

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Toyota Prius

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.