Toyota Picnic 2.2 TD GX (1998)

autoreview

Toyota Picnic

Signalement

UitvoeringPicnic 2.2 TD GX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf143.500 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 89%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze zilvergrijze 7 persoons Picnic (met verschuifbare middenbank) net voor de grote vakantie gekocht.
Tijdens onze vakantie in Frankrijk konden we hem meteen goed uitproberen en is de wagen prima bevallen.
Het verbruik valt niet tegen, tijdens de vakantie met continue de airco aan en veel snelwegkilometers met fietsen achterop tussen de 1 op 12-13 en nu de laatste 2 tankjes met voornamelijk woonwerkverkeer en weinig airco 1 op 15.
Het tank leeg lampje gaat al vroeg branden, er gaat dan 50 liter in de 60 ltr tank.
Er zit een krachtige airco in die zelfs 25 graden binnen bij 35+ buiten haalde met 4 personen aan boord en dat in het hete Frankrijk.
Wel is de Picnic rumoerig boven de 100 km/h bij de voorruitstijlen en ook de motor is niet een van de stilste, bij 120 km/h draait deze al 3.000 toeren.
Bij hogere snelheden 130-150 km/h nog steeds stabiel weggedrag en ook neemt het geluid in de auto niet veel toe (zelfs minder motor lawaai).
De versnellingsbak is niet zo soepel als ik van andere Toyota’s gewend ben, soms bij snel schakelen zelfs stroef/iets hakerig.
De afwerking is na 5 jaar nog steeds in orde dwz geen rammeltjes en kraakjes en ook het in- en exterieur zit er nog prima uit.
Nadeel is de regelbare dashboardverlichting die zelfs in zijn hoogste stand niet echt helder is.
Over de spreekwordelijke Toyota betrouwbaarheid kan ik nog weinig zeggen.
Voor de koop de auto ANWB laten keuren en er is niets noemenswaardig gevonden.
De garage heeft wel de koppeling vernieuwd voor de keuring maar of dat nu vroeg is bij 143.500 km?

PROBLEMEN

Tot nu toe nog geen problemen gehad.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.