Toyota Corolla 2.0 D4-D Linea Sol (2005)

autoreview

Toyota Corolla
Toyota CorollaToyota CorollaToyota CorollaToyota CorollaToyota CorollaToyota Corolla - interieurToyota Corolla - interieurToyota Corolla - interieur

Signalement

UitvoeringCorolla 2.0 D4-D Linea Sol
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf1 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Dit is mijn eerste (lease)auto. Het is natuurlijk een enorme luxe om van je baas (werkgever) een auto te mogen uit kiezen. Dit vond ik wel. Ik heb een lijst gekregen met daarop de auto’s die voor mij toegangkelijk waren, zonder bijtelling. Hierop stonden oa de VW Golf, Opel Astra, Ford Focus, Seat Ibiza/Leon, Mazda 3 en ook de Toyota Corolla. Ik heb in bijna alle auto’s gereden, vond ’t geen enkel probleem mijn vrije middag eraan te spenderen...

Wat mij ten eerste vooral opviel, is wellicht per dealer verschillend, is het enorme enthousiastme van de Toyota-verkopers. Ze namen mij (niet de oudste) serieus, waren vakbekwaam en hadden kennis van (lease)zaken. Kortom erg prettig.

Toen de proefrit een week later, auto moest bij een andere vestiging gereserveerd worden geen probleem, in een woord TOP! Ik had voor deze proefrit reeds met andere concurrenten gereden (Golf, Focus, Leon). Maar qua afwerking, geluidsniveau, luxe en souplesse kunnen ze er niet aan tippen. Ze hebben elk wel hun plussen; Golf the looks, Focus het onderstel, Leon prijs/uitrusting. Maar zoals gezegd de Corolla sprong er boven uit.

Nu heb ik ook gereden, en later besteld, de Sol-uitvoering. Dus met Climate control, Cruise control, zelfdimmende binnenspiegel, lederen stuur met audiobediening en regensensor (niet echt happy mee in de praktijk maar kan gelukkig ook handmatig bediend worden). Deze Sol-uitvoering kwam qua (lease)prijs even hoog uit als de genoemde concurrenten maar dan met minder luxe en/of mindere motoren.

Ik heb nu ruim 21000km gereden en reeds de eerste (kleine) beurt gehad en hij (of is ’t nou zij?) loopt nog als het spreekwoordelijke zonnetje! Ook bij het onderhoud zijn er geen rare zaken aan het licht gekomen Het was een kleine beurt en kon erop wachten, ongeveer een uurtje. Wat tevens in een zeer prettige sfeer gebeurde, kopje koffie erbij, internet aansluiting om eventueel door te werken, etc.

Al met al ben ik zeer tevreden met de Corolla en zou er zo weer voor kiezen! Of toch liever een Avensis even met m’n baas overleggen...!

PROBLEMEN

GEEN!!

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Toyota Corolla

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.