Toyota Corolla 1.6 16v VVT-i Linea Sol (2002)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Corolla 1.6 16v VVT-i Linea Sol |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Na een wachttijd van ongeveer 3 maanden heb ik mijn lease Corolla begin januari 2003 ontvangen. Het is een moderne ruime auto die in de 3-deurs uitvoering ook nog best sportief oogt. De Linea Sol versie is van alle gemakken voorzien: climate control, cd-speler met voldoende vermogen, audio bediening aan het stuur en alles electrisch bedienbaar. Verder straalt het interieur luxe uit en is alles goed afgewerkt. Handig zijn de opbergvakken in de armsteun en het dashboard. Minder handig is dat de toegang naar de achterbank alleen via de passagiersstoel goed te doen is. Maar ja, iemand die veel op de achterbank moet zijn, koopt de 5 deurs versie wel. Aan de buitenkant ziet de auto er ook goed uit met een paar chroomaccenten en dikke bumpers. Lichtmetalen velgen zitten er niet op, maar de standaard wieldoppen voldoen ook.
De prestaties zijn zeer goed. Eenmaal op toeren is het heel gemakkelijk inhalen, terwijl het met rustiger rijden ook goed opschieten is. Enige nadeel is dat de corolla bij hogere snelheden (>130) wat luidruchtig wordt, maar de geluidsinstallatie maakt veel goed.
Tot nu toe ben ik zeer tevreden met deze auto.
PROBLEMEN
De eerste paar kilometers nog geen enkel probleem tegengekomen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren