Toyota Carina II 1.6 XL (1989)

autoreview

Toyota Carina II 1.6 XL (1989)

Signalement

UitvoeringCarina II 1.6 XL
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1989
Jaar van aanschaf2001
KM-stand bij aanschaf159.186 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik ben zeer tevreden over deze Toyota, ruime auto, zeer betrouwbare auto, nooit problemen mee gehad. alleen de luxe van deze uitvoering liet te wensen over, geen stuurbekrachtiging, geen c.v. en geen electrische ramen/spiegels. ik kon een andere auto gaan kopen maar ben helemaal vertrouwd op mijn carina II die altijd in onderhoud is geweest bij de Toyotadealer Louwman Kerketuinen. dus er zat niets anders op dan de luxe zelf toe te passen :) ik heb een schadecarina opgezocht en na lang zoekengevonden en nu beschikt mijn auto over: electrische ramen, c.v., electrische spiegels, en stuurbekrachtiging en een Clifford concept 300 alarm. Maar hiervoor was het ook en prima auto hoor !

Ik heb eigenlijk aleen maar plezier van deze auto en raad iedereen ook een toyota aan, mijn meisje heeft d’r rijbewijs gehaald en ja hoor een Toyota Starlet gekocht, om de betrouwbaarheid van Toyota.

Het enige minpuntje was, geen ruimte voor (grote) speakers in de hoedenplank, dus ik heb op een nette manier de carosserie weggehaald daar waar nodig was, en het zit er perfect in !

PROBLEMEN

Buiten het normale onderhoud, de radiateur vervangen (mag het na 15 jaar), de schokbrekertorenlager was kapot, en dat was het eigenlijk.

Ze heeft me nog nooit laten staan ! 1 keer een slecht bougie gehad maar kon toch nog naar de Toyotadealer rijden om het probleem te laten verhelpen.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.