Toyota Auris 1.8 Full Hybrid Dynamic Business (2012)

autoreview

Toyota Auris 1.8 Full Hybrid Dynamic Business (2012)

Signalement

UitvoeringAuris 1.8 Full Hybrid Dynamic Business
Versnellingen1, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2012
Jaar van aanschaf2012
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Wat een rust

Op 21 maart heb ik mijn nieuwe Auris Hybrid opgehaald bij de dealer. ATS in Nieuwegein.
Prima ontvangst, aardige mensen en een goede uitleg.

Wel heel wat anders dan de Chevrolet Cruze 2.0D die ik eerst had.

Vanwege een nieuwe baan met iets minder werkuren, minder kilometers en dus ook iets minder salaris, heb ik besloten om goedkoper te gaan rijden. Ik moet zeggen dat dit aardig gelukt is.

Ik had gegokt op een verbruik van 1:18 met de Auris. Deze wagen nodigt echter zo uit om rustiger te gaan rijden, dat ik makkelijk 1:21 haal. Ik rijd dan 70km waar ik 60 mag, 90 waar ik 80 mag (teller marge) en max 100km op de snelweg. De wagen stuurt fantastisch, is heerlijk stil en zit prima.

De audio instalatie bevalt prima en heeft wat mij betreft geen aanpassing nodig.Er zit een prima (tuch screen,full Europe) navigatiesysteem in.
Ik heb er 17 inch Borbet XL velgen ondergezet.Volgens mij heeft dit geen invloed op het gebruik.De originele velgen vallen met ET 50 erg ver naar binnen en geven de Auris geen mooie uitstraling.(in mijn optiek)

Op dit moment heb ik er ruim 6000km zonder problemen opzitten.
Ik heb er een trekhaak onder laten zetten voor een fietsdrager. Wat tegen viel is dat er een 13 polige Jager is opgezet.( standaard bij Toyota) Beetje raar voor alleen een fietsdrager. Je moet een verloopstuk kopen en op je knieen om de stekker aan te sluiten.Ik ga maar een Jager stekker aan de fietsdrager monteren.Als het dan toch 13 polig moet zijn, waarom dan geen multicon, daar past ook de 7 polige in.

Een aanhangwagen trekken is eigenlijk niet toegestaan maar een klein karretje trekken op korte afstand moet kunnen. Wel moet je dan de bovenkant van je trekhaakkogel afslijpen. (het is wel duidelijk dat Toyota het liever niet heeft) Maar met 5 personen en een volle koffer op het dak mag je wel de bergen in. Dit kan niet zwaarder zijn dan een klein karretje om wat op te halen bij Leen Bakker of Ikea.

Tot nu toe ben ik erg tevreden met de Auris en ik stap elke dag veel rustiger uit de auto omdat ik een totaal andere rijstijl heb dan met mijn vorige wagens.
Ik ben benieuwd of ik dit vol zal kunnen blijven houden.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.