Suzuki Wagon R+ 1.3 GLX (2005)

autoreview

Suzuki Wagon R+ 1.3 GLX (2005)

Signalement

UitvoeringWagon R+ 1.3 GLX
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf6 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Sinds 13 mei 2005 rijden we een nieuwe Suzuki Wagon r 1.3 Freestyle met automaat in de kleur,Medium Silver Metallic.

Deze auto is voorzien van airco, voor ons de eerste keer.
Nog niet veel gebruik van gemaakt vanwege het toch nog niet zo erg warme weer, maar het kan heel aangenaam zijn.
Hier voor hebben we een Wagon r 1.3 special gehad en dit is heel goed bevallen, de auto was nu bijna 3 jaar oud en hebben gekozen voor een nieuwe en dat is dan een 1.3 freestyle geworden met automaat, en wel een hele fijne automaat hij schakeld heel soepel en de motor is erg stil, dit is een nieuw type motor met 94 pk.
Het verbruik ligt wel wat hoger dan met een handgeschakelde versnellings bak.
Heb nu 5 maal getankt en het gemiddelde verbruik is nu
1 op 13.15
Tot nu toe bevalt hij heel goed.

Update
We zijn inmiddels verliefd geworden op de nieuwe Suzuki swift en hebben deze wagon r weer ingeruild op een swift 1.3 gls 4 deurs.

PROBLEMEN

Lekke keerring van een aandrijf as, is onder garantie vervangen door Suzuki garage Van Boven in Emmen.
Deze garage bavalt ons ook prima (Dit vinden wij ook erg belangrijk).

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.