Suzuki Grand Vitara 2.0 High Executive (2008)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Grand Vitara 2.0 High Executive |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2008 |
Jaar van aanschaf | 2008 |
KM-stand laatst | 9.000 km |
ERVARINGEN
- 9.000 km
hoewel de auto een prachtige uitstraling en een stoer uiterlijk heeft ben ik daar toch wel op terug gekomen.
Want de 2,0 liter motor laat mijn inziens toch veel te wensen over.
Al meerdere keren heb ik het genoegen gehad dat de auto gewoon stil valt met optrekken ( leuk voor een verkeerslicht )want je moet toch ten opzichte van een 2,0 liter RAV4 aardig wat gas geven wil je de auto van z, n plaats krijgen ben benieuwd hoe dit gaat met een volle auto passagiers of een caravan ed.( het vertrouwen in de auto is dan ook niet best).
je moet echt wel op tijd terug schakelen anders wordt dit met het proberen op gang te komen op bv een invoegstrook danig afgestraft want de auto maakt totaal geen aanstalten om wat harder te willen gaan rijden bij het gaspedaal diep ingetrapt het lijkt wel of hij stikt.
Het zogenaamde keyless entree bevalt helemaal niet je wordt gek van het proberen de auto op slot te zetten of te openen , erg vreemd syteem mag van mij eraf.
Ook zo leuk de richting aanwijzer hoor je totaal niet in de auto het komt nogal eens voor dat je kilometers lang met je richtuing aanwijzer nog aan rijd.
laat staan als je de autoradio aan hebt staan.
Het verbruik is ten opzichte van het vermelde in folders en site,s hoger dan aangegeven want hij lust een aardige slok terwijl ik een rustige en beheerste rijder ben. Nee ik zou niet meer kiezen voor deze auto hij valt me erg tegen.!!!
De executive uitvoering met leer,schuifdag etc het enige wat mij nog tegenhoud om hem van de hand te doen.
PROBLEMEN
- 9.000 km
zie bovenstaande.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.