Suzuki Baleno 1.6 GS Dynamic (1996)

autoreview

Suzuki Baleno

Signalement

UitvoeringBaleno 1.6 GS Dynamic
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1996
Jaar van aanschaf2001
KM-stand bij aanschaf73.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Sinds ik deze auto heb, merk ik dat deze erg comfortabel rijd. De reden dat ik mijn vorige auto heb verkocht is omdat deze teveel benzine verbruikte. Ik moet eerlijk zeggen dat de Suzuki Baleno een stuk zuiniger is, alleen merk je dat pas als je in de zomer rijd. In de winter verbruikt de auto veel meer als in de zomer. Tevens heeft deze auto een 51 liter tank, waarvan maar liefst 11 liter reserve is. Je kan dus rustig de benzinemeter helemaal tot op de laagste stand krijgen, en dan heb je dus nog 11 liter. Ik vond het dus ook raar dat ik altijd rond de 35 liter tankte. (toen wist ik nog niet dat er 51 liters inzitten). De auto verbruikt nagenoeg geen olie, en rijd pittig door. Al met al een leuke sportieve en comfortabele auto.

PROBLEMEN

GEEN.... !!!! :) De auto heeft in een jaar tijd bijna geen druppel olie gebruikt. Tevens start de auto ook elke ochtend zonder problemen.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.