Subaru Forester 2.0 XT AWD (2004)

autoreview

Subaru Forester 2.0 XT AWD (2004)

Signalement

UitvoeringForester 2.0 XT AWD
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf100.000 km
KM-stand laatst110.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste ervaring met deze forester

  • 110.000 km

Foto nr 1 is huidige Forester ( 2004 )
Foto nr 2 is de vorige Forester ( 1989 )




Aanschaf 2.0 AWD Forester uit 2004 hand geschakeld met 100000 km op de teller, 11500 Euro.



Eerste ervaring.

Na vele plezierige jaren rond gereden te hebben in onze vorige Subaru Forester, Hebben mijn vrouw en ik besloten om weer een iets nieuwer model aan te schaffen, En dat is deze Forester uit 2004 geworden.
Wij hebben er nu 11000 km opzitten met deze Forester en zijn zeer tevreden, De motor is enorm stil en hij rijd weer een stuk soepeler dan onze vorige Forester.
Deze 11000 km geen problemen gehad en er toch behoorlijk Off te Road mee gereden in onze laatste vakantie in Zweden. De Forester geeft geen krimp.Tot nu toe zeer tevreden en dat was ook eigelijk onze verwachting.
De 2.0 AWD Forester is geen snelle auto maar zeer comfortabel en een auto om lekker rustig mee te rijden, De Forester nodigt niet uit tot hoge snelheden.
Een heerlijke rustige comfortabele auto met AWD.

Verbetering die wenselijk is.

Een iets grotere benzine tank zou wel wenselijk zijn, De Forester verbruikt 1 op 9.5 km en met een tankje van 50 liter kom je dan niet erg ver. Een 80 liter tank zou beter bij deze auto passen.


Aanpassing die wij hebben laten uitvoeren.

Wij hebben in Zweden een elektrische motor verwarming laten inbouwen die tegelijkertijd ook het interieur verwarmt.
Kosten 450 Euro complete inbouw. Wanneer het gaat vriezen moet de auto via een stekker verbonden worden met het stroom netwerk 220 volt en dan wordt het motor blok en het interieur verwarmt zodat je met vries weer altijd wegrijd met een warme motor. Wij gaan namelijk ook iedere winter naar Zweden en het kan daar in de nacht - 30 worden. Dus nu is de Forester zowel in de winter in Nederland als de winter in Zweden heerlijk op temperatuur.

Eindelijk bij het koude weer heerlijk de elektrische kachel kunnen gebruiken en het werkt perfect.

Wel een nieuwe accu laten plaatsen, Die was aan vervanging toe.
Voor de rest nog steeds enorm tevreden.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.