Seat Leon 1.9 TDi 100pk Last Edition (2006)

autoreview

Seat Leon 1.9 TDi 100pk Last Edition (2006)

Signalement

UitvoeringLeon 1.9 TDi 100pk Last Edition
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf160 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Vorige week is hij geleverd. Hij werd netjes op mijn werk afgeleverd omdat ik ander van Zwolle naar Waalwijk zou moeten om de auto op te halen.

De auto ziet er schitterend uit. De kleur is schaduwgrijs. een minder voorkomende kleur dan het zwart.
Aan de binnenkant is de auto verfraaid met aluminium accenten. Er zitten voldoende accesoires op:

alle ramen elektrisch
Mistlampen
elektrisch bedienbare verwarmde spiegels met parkeerstand
radio cd speler met MP3 met 6 boxen
witte wijzerplaten
Aluminium accenten
Carbonlook Dashboard
Sportstoelen

Zelf heb ik er nog een verwijderbare trekhaak en een armsteun in laten zetten.

Heb er nog niet veel mee gereden , maar de kilometers die er al op zitten zijn goed. De auto rijdt heerlijk. Voro een diesel erg stil. De 100Pk maakt hem geen racemonster, maar hij is wel lekker vlot

De eerste 400km met een gemiddels van 1 op 19 Dat is dus ook top.. (Alleen minder voor de spaarzegels)

update na een kleine 20.000 km

Heb de auto in moeten leveren, omdat ik van baan veranderd ben. Best jammer want zo’n auto als deze krijg ik voor dat geld niet meer terug. Heb een Golf ervoor teruggekregen. Veel minder uitgevoerd en veel duurder (maar das volkswagen)

PROBLEMEN

De auto is geleverd zonder af fabriek radio. Er is een VDO dayton apparaat in gezet. Ben nog met dealer (Noordhoek in Waalwijk) bezig om hier toch nog een SEAT Sound system in te krijgen

Verder stonden de sproeiers voor de ruitenwissers verkeerd afgesteld, maar dit was met een speld snel opgelost.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Seat Leon

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.