Seat Leon 1.6 16V Sport (2002)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Leon 1.6 16V Sport |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2002 |
| Jaar van aanschaf | 2002 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De auto bevalt goed. Het vermogen van de 1.6 is voldoende, al ben je hier geen strepentrekker mee. Wat tegenvalt is het zicht rondom. Met name de C-stijl is groot, waardoor het zicht naar achteren tegenvalt. Ook de schuine positie van de A-stijl geeft wel eens problemen bij het overzien van de verkeerssituatie, verkeer wil daar nog wel eens in verdwijnen. Verder een auto die prima voldoet. De ruimte achterin is wel matig, met name de hoofdruimte door het schuin aflopende dak. De bagageruimte voldoet.
PROBLEMEN
Het grootste probleem heb ik met de verlichting, het dimlicht gaat regelmatig stuk. De laatste keer zelfs beide lampen in 1 keer. Daarnaast zakt de middenarmsteun regelmatig door de vergrendeling en weigert de afstandsbediening van de centrale vergrendeling soms dienst.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
PRIVATE LEASE Seat Leon
Lees ook

Met de eerste Leon was Seat op zijn best

Nick zat vroeger als kind in deze snelle Seat Leon van zijn pa, nu is het zijn trotse bezit

Seat Leon 1.8-20VT Topsport – 2003 – 484.475 km - Klokje rond

Praktijkervaring Seat Leon (2000-2006): definitieve doorbraak





