Seat Cordoba Vario 1.9 TDi 90pk Gran Via (2002)

autoreview

Seat Cordoba Vario

Signalement

UitvoeringCordoba Vario 1.9 TDi 90pk Gran Via
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf43.490 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik ben uitermate tevreden oven mijn huidige Cordoba. Sinds de vorige review eigenlijk totaal geen problemen gehad. Bij mijn vorige had ik in de winter nog wel eens problemen met het openen van de deuren, inmiddels heb ik hier een afdoende oplossing voor gevonden (teflonspray voor de sloten en een stick voor de rubbers). Afgelopen winter heb ik rond gereden op Vredenstein Winterbanden, inmiddels ligt er weer lichtmetaal op (origineel van de Sport). Ik zit zelf nog te denken aan chippen, wat extra vermogen is nooit weg, ik merk toch een beetje het meergewicht t.o.v. mijn vorige Vario (50 kg). Tot nu toe heeft de airco nog niet tot meer verbuikt geleid, ik rijd nog steeds gemiddeld 1:21.

We zijn inmiddels weer 10.000 km verder, en nog steeds geen problemen op een koelwatersensor na. Na vervanging liep de auto een stuk beter. Het chippen laat ik nog maar even achterwege, kost toch een hoop geld en ik ben een beetje bang voor de (hogere) onderhoudskosten. Het verbruik ligt nog steeds ronde 1:21. Met vakantie met een fietsendrager met 2 fietsen en de airco stijgt het verbuik tot ongeveer 1:20, maar dat is nog steeds goed.

PROBLEMEN

Koelwatertemperatuursensor (60.000)

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.