Seat Cordoba Vario 1.9 TDi 110pk Sport (2000)

autoreview

Seat Cordoba Vario

Signalement

UitvoeringCordoba Vario 1.9 TDi 110pk Sport
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf99.364 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Geweldig goed uitgeruste auto. Heerlijke pittige motor en zelfs bij pittig rijden ong 1op17. Sportstoelen zitten als gegoten, in tegenstelling tot de signo. Achterruimte is (TE) krap. Volwassen passagiers kunnen benen niet goed kwijt en zelfs de maxi-cosi kan er niet zonder verstellen in. Standaard dakreling perfect zodat je een box kunt plaatsen voor extra bagageruimte omdat ook de bagageruimte niet bijzonder ruim is, wielkasten snoepen helaas ook hier wat van af. Wegligging is fantastisch. Tractioncontrol geweldig. Strak dashboard en gave audi-lookalike verlichting. Middenarmsteun prettig. Mis (model begin 2000) een cruisecontrol, vanwege soepele gaspedaal.

PROBLEMEN

Centrale vergrendeling uitgevallen. Storing zit ergens in de ontvanger van het signaal uit de sleutel maar is nog niet gevonden. Dure operatie!

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.