Saab 900c (1989) #3

autoreview

Saab 900c (1989)

Signalement

Uitvoering900c
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1989
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf300.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Wat een heerlijke auto! De vering is zeer comfortabel, geen storend rijgeluid, stuurt perfect, makkelijk manoeuvreerbaar ondanks de enorme lengte.
Hij heeft het 1 keer niet gedaan, toen zat er een rubber luchtslangetje los. Verder had hij soms last van pingelen en nadieselen, wat na wat afstelwerk bijna niet meer voorkwam.
Helaas had de auto veel last van roest, en was er veel aan veranderd door vorige eigenaren. Wie zaagt er nou 2 gaten in de hoedenplank voor boxen in zo'n klassieker?!

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.