Rover 220 D (1997)

autoreview

Rover 220 D (1997)

Signalement

Uitvoering220 D
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf304.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Vorig jaar hbe ik een poging gedaan om een Fiat Bravo 1.9 gt jtd uit 1999 in te voeren naar Nederland vanuit Duitsland. Prachtige auto, pas 125000 km gelopen, alle opties, automatische airco enz enz. parelmoer lichtblauw.
Hoe dan ook, hij stond voor mn deur, airco ging kapot, dynamo deed het van de 1 op de andere dag niet meer. Ramen ging bij temperaturen boven de 20 graden niet meer elektrisch dicht, anders wel schokkend. Centr. vergrendeling weigerde dan ook. Toen heb ik besloten om hem zo snel mogelijk te verkopen (niet ingevoerd) aan een Duitser. Hij reed super lekker maar dat was ook alles. Deze heb ik toen met verlies verkocht. Toen ik die bravo kocht had ik mijn Golf 3 tdi verkocht en om de tijd te overbruggen heb ik een Golf 2 td gekocht voor een paar maandjes super zuinig ook alleen in de winter begon ie te zuipen. Ik rijd gemiddeld 4000-5000 km per maand en comfortabel was het zeker niet meer.

Toen heb ik regelmatig gezocht naar een leuke diesel en het merk Rover heb ik nog nooit gehad maar leek me wel ’sjiek’. dus? Ik wezen kijken voor een paarse aangeboden voor een leuke prijs, 1 nadeel: hij had 300000km gelopen. Het golfje had er ook al 325000 op staan toen ik hem kocht en 380000 toen ik hem verkocht zonder ook maar een druppel olie te verbruiken.
Anyway... ik zag die Rover. Ik reed die Rover, ik kocht die Rover. Onvoorstelbaar die pit in dat ding voor die 86 pk, en dan voor 300000 km geen rammelende draagarmen geen piepjes geen kraakjes. Onvoorstelbaar. Nu ben ik inmiddels 8000 km verder ondertussen andere velgen erop moeten leggen, waren krom, homokineet is kapot links voren.

Al-om-al super autootje! topsnelheid ligt bij 180-185 op de teller, deze wijkt 5 km/h af verbruik bij 130-140 1:16.7 zal in de zomer minder worden. Olieverbruik: niks; ook zoiets wat ik niet begrijp. Maar toch mooi meegenomen.

PROBLEMEN

Homokineet links defect.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.