Renault Zoe R90 Intens (2018) #2

autoreview

Renault Zoe
Renault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault ZoeRenault Zoe

Signalement

UitvoeringZoe R90 Intens
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2018
Jaar van aanschaf2021
KM-stand bij aanschaf7.400 km
KM-stand laatst14.500 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eindelijk betaalbaar elektrisch

  • 14.500 km

Na een aantal jaren sparen eindelijk mijn elektrische auto gekocht.
Na een ritje in een Zoë van een collega was ik gelijk verkocht.
Auto gekocht bij Gogreencars in Purmerend.
Fantastische garage cq handelaar.
Ik heb de auto nu 5 maanden en 7000 km gedraaid.
Even moeten omschakelen wat betreft het beter plannen van de autoriten.
Maar wat beleef ik een plezier.
Hij trekt snel op en eventueel inhalen geen probleem.
Wel moet je om een redelijk afstand te rijden niet hoger dan 100 km per uur rijden.
Maar dan haal ik met gemak 200 km snelweg.
S’winters is het korter dan haal ik 170 km maar dat is voor mij voldoende.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.