AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Mégane 1.5 dCi 105 Business (2007)
autoreview
1
Signalement
| Uitvoering | Mégane 1.5 dCi 105 Business |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2007 |
| Jaar van aanschaf | 2007 |
| KM-stand laatst | 70.000 km |
Comfortabele en vlotte auto
- 70.000 km
Sinds november 2007 rijd ik in deze auto, geleased via mijn werkgever. Ik maak behoorlijk wat kilometers, en de Megane heeft mij tot nu toe (op een keer een lege accu na in het begin)
nog nooit in de steek gelaten.
Een nadeel is wel dat het vervangen van een koplamp (ik heb er inmiddels 4 sets versleten) erg lastig is en eigenlijk alleen op de brug bij de dealer kan plaatsvinden.
8,5
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Renault Mégane Coupé-Cabriolet 1.6-16V Dynamique Comfort Airco | Cruise control | Stuurbekrachtiging | Radio | Trekhaak
- 2006
- 117.091 km
€ 2.999

Renault Mégane 2.0-16V Privilege Luxe Leder
- 2006
- 288.446 km
€ 1.495

Renault Mégane Coupé-Cabriolet 1.6-16V Tech Line Airco leder Cruise Xenon in Nieuwstaat!!!!
- 2008
- 162.672 km
€ 2.950
