Renault Laguna Grand Tour 1.9 dCi 120pk Privilège (2002)

autoreview

Renault Laguna Grand Tour
Renault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieur

Signalement

UitvoeringLaguna Grand Tour 1.9 dCi 120pk Privilège
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Laat ik positief beginnen: Het is een voor het oog mooi ontwerp. Een ruime auto met een voldoende goede wegligging (zelfs bij zeer hoge snelheden).
De stuurbekrachtiging is niet echt geweldig bij snelheden boven de 160 km/u. De auto is voldoende stil om een gesprek op normaal niveau te kunnen voeren.

Wat ik wel echt geweldig vind zijn de spiegels en het zicht rondom. Een tweede topper vindt ik het klimaatbeheersingssysteem!! een dikke 10.

En toch: van mijn leven nooit weer een Renault.
Het service apparaat is in mijn ervaring 20 x niets, onbehouden en ongeinteresseerd (geven je echt het gevoel dat je zeurt).

Jammer, want alles zit er op en er aan. Waarom jammer, het is het allemaal net niet.
Mijn referentiekader is wellicht niet helemaal eerlijk want laten we eerlijk zijn: het zal nooit een Audi worden.

Aan de andere kant, wellicht leest een Audi rijder dit en heeft misschien ook ongelukkige ervaringen
Het blijft relatief!

PROBLEMEN

Welke problemen heb ik nog niet gehad?
Van tankdopklepjes die eraf vallen tot en met electronische systemen met een eigen leven.
Lampen die te pas en te onpas uitvallen, Motormanagement systemen die er spontaan mee ophouden,
achteruitrij sensors die het wel eens laten afweten (auto meld dit dan met ’boem’)
Radio´s die steeds weer van de leg raken, ruitenwissers met eigenzinnig karakter. Automatische sloten die het soms niet doen enz. enz. Helaas, zo kan ik blijven doorgaan.

Mijn Renault zal wel een maandagochtend modelletje zijn want ik kan mij echt niet voorstellen dat ze allemaal zo beroerd in elkaar zitten.

Voor mij een zeer onbetrouwbare auto!

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.