Renault Laguna Grand Tour 1.6 16V Expression (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Laguna Grand Tour 1.6 16V Expression |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand bij aanschaf | 1 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De Laguna is een auto met een vernieuwende trendsettend uiterlijk, behoorlijkeruimte achterin, een heerlijk comfort. Alhoewel de motor niet bijzonder groot is, is hij voor woon werk ruim voldoende. Behalve sommige knoppen voor airco en binnenverlichting onhandig zijn geplaatst, moet ik zeggen dat de bediening van radio/CD eenvoudig en bijna verslavend werkt. De vering is typisch Frans; enigszins wollig maar vanwege de brede en lage banden heb je toch een goed contact met de weg.
PROBLEMEN
Maar... de electronica is zeer slecht; bandenspanning verklikkerlichtjes die plotseling aanspringen en weer uitgaan; licht van de climate control deed het niet; gehele unit werd vervangen. Airbag waarschuwinglamp die soms knippert. cruise control bediening die soms wel/niet functioneert. Buiten de electronica was er ook nog een probleem met de remleidingen/ koppeling( 10 dagen garage), knapte op kilometer 124.000 de distributieriem (7 dagen garage) en was er van de apart te openen achterruit iets afgebroken zodat de achterruitwisser niet meer functioneerde; dit betekende dus een geheel nieuwe achterruit! Tevens ook nog een probleem met de koeling; dit kwam door een klein scheurtje (dat groter werd) in de toevoer naar de radiateur.
30/6/05 Last but not least; ik ben de auto opnieuw 1 week kwijt. Er blijkt een versnellingsbaklager te zijn gebroken.
05/07/05 Dit betekent dus een geheel nieuwe versnellingsbak. Lekker jongens!
Createur Automobile zeker; veilig zeker; maar dan niet om mee te rijden!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.