Renault Laguna 1.9 dCi 120pk Dynamique (2002)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Laguna 1.9 dCi 120pk Dynamique |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2002 |
| Jaar van aanschaf | 2002 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Vanaf de introductie vond ik de nieuwe Laguna een fantastische auto om te zien. Na de proefrit was ik helemaal verkocht. In de eerste instantie heb ik gekozen voor een 1.6 Expression. Na veel kinderziektes, maar ook veel kilometers heb ik deze ingeruild voor een 1.9 dCi Dynamique. Wat een beer van een motor!!! Met deze auto ga je echt als de brandweer en dat zonder dat je het door hebt. Inhalen... voor je het weet ben je de voorligger gepasseerd en race je met illegale snelheden over de weg. Het geluidscomfort vind ik fantastisch, wat is die auto stil zeg, veel stiller dan mijn vorige 1.6. De luxe aan boord is ook zeer prettig. Van automatische airco tot aan half leren bekleding is aan boord. De wegligging van de auto is uitstekend, hij gaat als op rails, ook hier weer een verschil met de 1.6. Ik ben persoonlijk zeer te spreken over deze auto, maar bestel wel een parkeersensor achter, erg handig bij een auto waar het uitzicht naar achteren toch niet helemaal okee is.
PROBLEMEN
De Renaultkaart is een crime, was bij de 1.6 ook al zo. Regelmatig kun je drukken wat je wilt maar de auto gaat niet open of dicht. Er is een oplossing achter waar de sleutel zit hard drukken of even op slaan. Daarnaast is de auto niet helemaal vrij van rammeltjes. In eerste instantie de achteruitkijkspiegel en nu dus het dashbordkastje. Vind ik niet passen bij een auto van dit kaliber. Moet de dealer maar weer mee aan de slag. Tijdens de vakantie heb ik problemen gehad met de motor, deze ging tijdens het rijden spontaan over op het noodprogramma. De motor draait niet meer dan 2.000 toeren... dus bijna geen snelheid of acceleratie mogelijk. Herprogrammering heeft dit verholpen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Renault Laguna 1.6-16V Authentique Airco, Cruise Control, Trekhaak, Stuurbekrachtiging
- 2004
- 179.440 km

Renault Laguna Grand Tour 1.6-16V Authentique | nieuwe apk bij levering | mooie nette auto !
- 2004
- 201.252 km

Renault Laguna Grand Tour 3.0 V6 Privilège Aut 1e eigenaar!
- 2005
- 178.259 km
Lees ook

De Renault Laguna II veroorzaakte veel ellende: dit verhaal kende je waarschijnlijk nog niet

De Renault Laguna II herinneren we ons ook om de sleutelkaart

De pretentieloze middenklassers van 20 jaar geleden

Renault Laguna 1.8 16V (2001) - Klokje rond

Lezersreacties (0)
Reageren