Renault 21 Nevada TD (1992) #2

autoreview

Renault 21 Nevada TD (1992)

Signalement

Uitvoering21 Nevada TD
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1992
Jaar van aanschaf2001
KM-stand bij aanschaf340.910 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ruimte, zuinigheid, comfort, betrouwbaarheid. De auto is een grijskenteken uitvoering, en altijd professioneel gebruikt, hierdoor heeft hij altijd goed onderhoud gehad, en is hij nooit als boodschappenautootje gebruikt. (kleine stukjes, altijd koude motor)
Dit heeft de betrouwbaarheid ook aanzienlijk verbeterd.

Update 15/9/06>> Vorig jaar in Frankrijk is de koppakking er tussen uit geblazen. Dit heb ik eigenlijk wel aan me zelf te danken. De radiateur was al met diverse pillen opgelapt. Tevens zit er geen temperatuur meter op het dashboard alleen maar een lampje als het al te laat is, hierdoor waren we te laat met opmerken dat de motor te heet was geworden. Verder rijden was helaas geen optie meer. In de tussentijd dat ik deze auto repareerde heb ik met een Laguna 1.8 LPG rondgereden (ook grijs kent.) maar mijn Nevada vond ik toch fijner rijden. Dus de Laguna heb ik na een halfjaar weer verkocht.
Wat me overigens wel ontzettend meevalt is dat de auto nog steeds (zonder kosten) door de APK komt.

PROBLEMEN

Uitdraaien van de remtrommels en nieuwe remvoering aanbrengen. Kosten 250 euro.
De radiator zag er uit als een gatenkaas. Zelf vervangen voor een 2e hands. Kosten 25 euro.
De dynamo is ook al 3 keer kapot gegaan. Telkens heb ik hem vervangen voor een sloop exemplaar. Kosten ong. 35 euro per dynamo.
Als het koud is valt de passagiersdeur aan de achterkant af en toe niet in het slot. Het mechaniek zal dan wel niet zo soepel lopen door de kou.

De roestproblemen van de carroserie baren mij zorgen. De motor houdt het nog wel even uit, maar ik ben bang dat de roestduivel een vroegtijdig einde (APK) van de auto zal betekenen.

Update 15/9/06>> Vorig jaar op vakantie in Frankrijk de koppakking eruit geblazen door waarschijnlijk een lekke radiateur. Weer in Nederland kop laten vlakken, en de hele bende zelf weer in elkaar gezet. Kosten € 150,- (vlakken, pakkingen en bouten)

Vorige week stopte het mechaniek van de ruitenwisser bestuurderszijde er opeens mee. Dit heb ik tijdelijk opgelost door de rechter wisser vast te zetten in het midden van de ruit.

De auto is overigens te koop, APK tot april 2007.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.