Porsche Cayenne (2005)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Cayenne |
---|---|
Versnellingen | 6, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2005 |
Jaar van aanschaf | 2005 |
KM-stand bij aanschaf | 5 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Ik ben al zeer lang een grote Porsche fan, maar vanwege de kinderen was het nooit mogelijk er een te rijden. Nu Porsche met een SUV kwam, heb ik daarom de kans gegrepen om eindelijk een Porsche te kopen
Ik heb hem nu 3 maanden en hij rijdt fantastisch! Ik heb al heel wat Mercedessen versleten, maar deze is beduidend beter.
Alleen het geluid van de motor is al fantastisch, zo’n diepe, zware grom! Ook het rijden gaat fantastisch, hij is snel, hij ligt als een blok op de weg en is voor een SUV zeer wendbaar. Daarnaast is ook het comfort goed, de achterbank is echter wel wat harder dan in een ’normale’ auto.
Ook de aflevering van de auto bij de garage was uitstekend.
PROBLEMEN
geen
- Betrouwbaarheid5
- Prestaties5
- Comfort4
- Kosten1
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Uitgelicht aanbod
Lees ook

Porsche stoomt oude Cayenne klaar voor avontuur

Porsche Cayenne - 2004 - 401.833 km - Klokje Rond

Porsche Cayenne Turbo - Op de Rollenbank

Occasion Test: Porsche Cayenne 3.2 (2006) - Hyundai Santa Fe 2.7 V6 (2008)

Blits bezit - Cayenne Stretched Limousine
