Porsche 911 Carrera Coupé (1998)

autoreview

Porsche 911 Carrera Coupé (1998)

Signalement

Uitvoering911 Carrera Coupé
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf56.000 km
KM-stand laatst76.300 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Nadat de 951 (944Turbo) werd afgeschreven door een onoplettende dame uit een uitrit werd het tijd voor wat anders. Met tegenzin overigens want een 951 is een echte scheurbak die helemaal niets onder doet voor een 911.

De 996 die ik nu rij is van februari 1998, weinig kilometers en een uitstekende staat, ziet er uit als nieuw en voelt ook zo. Wel even wennen met de motor achterin maar na 10 jaar 951 was rijden met een beetje vermogem geen verrassing meer.

Het is echt een auto van een nieuwe generatie, je kunt er rustig mee toeren maar zodra je het gas intrapt weet je onmiddelijk dat er achter je niemand in slaap gevallen is want je knalt echt van 80 naar 180 en verder. Het lijkt wel of de auto boven de 140 pas echt zin heeft om er vandoor te gaan.

PROBLEMEN

Een lambda sonde is waarschijnlijk ter ziele, wordt de volgende beurt bekeken.

De banden (Uniroyal rainsport) liggen niet lekker onder deze auto, bochtenwerk bij nat weer is goed maar als het op droog wat harder gaat voelt het allemaal wat onzeker.

Bij harde wind wel benzine in de tank houden anders wordt de voorkant zoekerig.

update

  • 76.300 km

Nog steeds in bezit, erg veel positieve reacties op de staat waarin de auto verkeerd (PON en Carnewal maar ook voorbijgangers) en de kleur.

Inmiddels zijn nieuwe banden gemonteerd, wegligging is er duidelijk op vooruit gegaan. Verder is de uitlaat aangepast bij Carnewal in Belgie, echt een aanrader. Betaalbare echte verbetering van het geluid, het wel erg brave fabrieksgeluid is nu wat dieper en "tunnelproof"

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (14)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.