Peugeot 607 3.0 Executive (2004)

autoreview

Peugeot 607 3.0 Executive (2004)

Signalement

Uitvoering607 3.0 Executive
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf109.000 km
KM-stand laatst109.450 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 109.450 km

Na 2 jaar een Alfa 156 GTA te hebben gereden, naar volle tevredenheid overigens, vond ik het toch tijd worden voor een andere auto. Aangezien ik al geruime tijd op zoek was naar een auto met een automaat, keek ik verder dan alleen Alfa Romeo.
De 607 was niet gelijk mijn eerste keuze maar ik heb het altijd wel een mooie auto gevonden.
Deze 607 kwam toevallig op mijn pad. De eerste keer dat ik hem zag, stond hij te koop als een schakelauto.
Verder voldeed deze auto helemaal aan mijn verwachtingen.
Nadat ik had vernomen dat het om een automaat ging was mijn beslissing snel gemaakt.


Erg lang heb ik hem nog niet dus mijn verslag is nog niet heel uitgebreid.
Voorlopig ben ik zeer tevreden, ook al moeten er nog steeds kleine problemen worden opgelost door de garage.
Zoals de kofferbak die niet elektrisch(?) opengaat, en remmen die piepen, ook hoor ik bij stationair een soort van rateltje.

Ondanks zijn toch forse gewicht komt deze auto toch rap uit de startblokken als hij daartoe word gedwongen.
Maar het is vooral toch een wagen voor de lange afstanden.
Al wordt hij door mij vooral gebruikt voor de woon/werkverkeer van 40km elke dag.
Dat hij dan een slokje lust mag mijn pret niet drukken, ik was wel wat gewendt, de GTA was een behoorlijke stevige drinker.

De automaat schakelt echt zijdezacht, in de sportstand daarentegen doe ie precies wat hij belooft, erg rap accelereren, dit vind ik vooral erg handig bij het invoegen en inhalen.
Viel mij echt niet tegen van een zo'n redelijke zware auto

Heerlijke stoelen die op vele manieren elektrisch te verstellen zijn, een airco die wel goed zijn werk doet, een regen/licht sensor, een elektrische zonnegordijn achter, de JBL soundsystem, kortom veel luxe voor relatief weing geld.

Enige minpunt voorlopig, is de navigatiesysteem, deze is volledig niet meer van deze tijd.
Ik miste mijn Tomtom maar deze was niet meer zonder externe antenne te gebruiken door de warmtewerende voorruit.
Maar ik was toch toe aan een nieuwere TT dus maar eentje gekocht die het wel doet..

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.