Peugeot 308 SW XS 1.6 VTi (2009)

autoreview

Peugeot 308 SW
Peugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SW adsPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SW ads

Signalement

Uitvoering308 SW XS 1.6 VTi
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf50 km
KM-stand laatst73.600 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Halverwege

  • 73.600 km

De Peugeot 308 bevalt me tot nu toe prima. Bij 40.000 Km is er een kabelboom vervangen, omdat de er bij de montage van de LPG installatie blijkbaar iets fout is gegaan. Verder geen technische problemen.
De prestaties 1.6 motor vallen niet tegen. Het rijden met een benzinemotor is in elk geval minder saai dan rijden met een dieselmotor. Vooral het doortrappen tot boven de 5000 toeren is best leuk met deze 1.6. Lekker geluidje.
In tegenstelling tot veel anderen heb ik geen klachten over de stoelen, die zitten nog prima.
De Peug is een ideale vakantieauto, met de middelste stoel eruit kunnen we onwaarschijnlijk veel spullen meenemen.
Het glazen dak is echt te gek, bij de volgende auto neem ik er zeker weer een.
De enige nadelen tot nu toe zijn de lak waar erg snel krassen in komen en het rammeltje in de gordelconstructie aan de bestuurderskant (ach het is een fransoos).
Omdat dit een lease auto is let ik minder op het verbruik, maar 300 Km op 1 gastankje vind ik niet echt veel. Ik ga de komende tijd maar eens wat zuiniger rijden ;-)

Update 25-1-2013
Moet de Peug bijna inleveren. Mijn mening over de auto zelf is nog niet echt veranderd. Het is een fijn rijdende auto, en zeer praktisch. De dealer waar de auto onderhouden wordt zou ik echter niemand aanbevelen. Ik noem geen namen, maar het is volgens mij de grootste Peugeot dealer in de regio Den Haag.
De auto heeft inmiddels 3x bij de dealer gestaan vanwege een motorstoring:
1. Kapotte kabelboom - reparatie duurde een week
2. Kapotte bougie
3. Kapotte nokkenasverstelklep (jaja) - reparatie duurde 2 weken!
Het onderhoudsinterval van 30.000km is volgens mij veel te lang voor een auto op gas, maar de leasemaatschappij wil dat niet inkorten. Op dit moment is er een probleem met de koeling, maar de dealer zegt dat er niks aan de hand is. Volgens mij is het niet normaal als de fan bij de radiateur al aanslaat als je even stilstaat bij een stoplicht ook in de winter.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Peugeot 308

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.