Peugeot 308 SW Blue Lease Premium 1.6 BlueHDi 120 (2016)

autoreview

Peugeot 308 SW
Peugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SWPeugeot 308 SW

Signalement

Uitvoering308 SW Blue Lease Premium 1.6 BlueHDi 120
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2016
Jaar van aanschaf2016
KM-stand laatst20.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Comfortabele auto en laag verbruik

  • 20.000 km

Sinds eind mei 2016 rijd ik (zakelijk) deze Peugeot 308 SW. 1.6 Diesel, Premium-uitvoering en voorzien van de meeste opties is dit een fijn rijdende en zuinige auto.

Over de afgelopen 20.000 km een reëel verbruik van 4.8l/100km behaald. Dit is met een gelijkmatige rijstijl, ca. 80% snelweg, waarbij ik altijd de maximum snelheid aanhoud en "veilig-sportief" rijd. Vind ik behoorlijk netjes.

Auto is ruim voldoende comfortabel, behoorlijk stil en heeft plezierige rijeigenschappen (zeer stabiel op snelweg, prettige vering, motor pakt tussen-versnellingen goed op).

Verbeterpuntjes zijn:
- schakelen van 1 naar 2 en v.v. (gaat hakerig)
- snelheid opstarten touch-screen en weergave achteruitrij-camera (duurt soms lang voordat het beeld wordt weergegeven)
- zit-comfort achterbank (rugleuning staat erg rechtop)
- te grote reserve van de brandstoftank (zelfs wanneer de meter nog 0km te rijden aangeeft, gaat er in de 53l tank niet meer dan 47l in)

Komende vanuit een Peugeot 508 uit 2011 (toch een klasse hoger) vind ik de 308 op alle punten gelijkwaardig of beter, m.u.v. uitstraling, limousine-gevoel en stabiliteitsgevoel op hoge snelheid.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Peugeot 308

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.