Peugeot 308 SW Blue Lease Premium 1.6 BlueHDi 120 (2016)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 308 SW Blue Lease Premium 1.6 BlueHDi 120 |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2016 |
Jaar van aanschaf | 2016 |
KM-stand bij aanschaf | 2 km |
KM-stand laatst | 2.000 km |
Bevalt prima maar,
- 2.000 km
De 308 is volgt mijn Renault Megane Estate 2012 op, vanwege het merken en energielabel-beleid van mijn werkgever was de keuze in C-klasse stations beperkt, maar als die ruimer was geweest was de keuze waarschijnlijk ook wel op de 308 gevallen met als belangrijkste redenen de ruimte en rij-eigenschappen.
De auto rijdt een stuk prettiger van de Megane, comfortabeler zonder week te zijn, beter zicht rondom, prettigere (wat hogere) zit, betere stoelen, fijnere radio, ruimer, kofferbak is praktischer
Ik heb echter ook wel een aantal minpunten waarvan ik niet snap hoe Peugeot het ooit heeft kunnen bedenken:
- Geen fysieke knoppen voor de airco
- Zeer beperkte mogelijkheden van het centrale display tussen de tellers
- Iso-fix bevestiggingspunten zitten wat hoog in de rugleuning waardoor er van alles onder de kinderstoeltjes kan rollen.
Al met al toch zeer tevreden, aan opties mis ik eigenlijk alleen keyless entry. Een achteruitrij-camera mis ik niet door het goede zicht rondom.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Peugeot 308
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Peugeot 308 1.2 PURETECH ACTIVE ORG.106d.KM!!! PANODAK NAVI AIRCO LMV PDC
- 2015
- 106.419 km

Peugeot 308 1.2 PureTech ACTIVE-uitv/CLIMA AIRCO/CRUISE CONTROL/ISOFIX/NAVIGATIE/LM-VELG/TREKHAAK/nweAPK+OH.+nwe DISTRIBUTIERIEM!!
- 2015
- 79.553 km

Peugeot 308 SW 1.2 PureTech Blue Lease Premium keurige station met trekhaak
- 2015
- 175.835 km
Lezersreacties (0)
Reageren