AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 306 XR 1.6 98pk (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 306 XR 1.6 98pk |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De wagen rijdt heel fijn, heeft een fantastische wegligging, de wielen bijten zich werkelijk vast in het asfalt. Hij heeft een mooi (Frans) geluid. Schakelt lekker door en heeft een top van meer dan 210 km/u. In de toekomst ga ik veel kilometers maken dus ik denk aan een Peugeot 307 HDi als volgende auto.
PROBLEMEN
- De airco deed het niet bij aanschaf. Ik merkte er niks van en reed vrolijk door en maar denken `Wat is die airco toch heerlijk!´ De dealer heeft het euvel verholpen.
8,5
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren