Opel Astra Stationwagon 1.7 CDTi 80pk Enjoy (2005)

autoreview

Opel Astra Stationwagon
Opel Astra StationwagonOpel Astra StationwagonOpel Astra StationwagonOpel Astra StationwagonOpel Astra StationwagonOpel Astra StationwagonOpel Astra StationwagonOpel Astra StationwagonOpel Astra Stationwagon - interieurOpel Astra Stationwagon - interieurOpel Astra Stationwagon - interieurOpel Astra Stationwagon - interieurOpel Astra Stationwagon - interieur

Signalement

UitvoeringAstra Stationwagon 1.7 CDTi 80pk Enjoy
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf165.000 km
KM-stand laatst187.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

astra CDTI

  • 165.000 km

Wij hebben deze auto nu twee weken, nadat van onze oude vectra het stuurhuis kapot ging en reparatie te duur werd, gezien de waarde van de auto. Deze Astra is gechipt tot 100pk. De auto rijdt heel rustig en je hoort amper dat je een diesel rijdt.

  • 167.600 km

de astra 1.7CDTI loopt nog steeds uit de kunst. De wagen doet het uitstekend en is vrij zuinig. Het is starten en lopen.

  • 175.000 km

De radio geeft heel vaak problemen. De linkerkant valt vaak voor 80% weg, terwijl er rechts niet aan de hand is. Volgens de dealer ligt het aan ons zelf, maar dat is onzin. Ze kunnen het met de tech-2 niet vinden. Mogelijk komt er een andere radio in. Er zit nu een radio type CD-30 in.
Ook kraakt de versnellingsbak als je de achteruit inschakelt bij warme motor( doet ie niet altijd).

De auto rijdt nog steeds prima.

  • 178.100 km

het radioprobleem is opgelost. andere radio geplaatst.
Verder geen mankementen, zeer betrouwbare auto.

  • 187.000 km

Heb de auto nu ruim 1 jaar en 4 maanden in bezit.
bij km stand 186000 bleek dat de krukassensor niet helemaal fris meer was. Motor sloeg af en bleek in eerste instantie niet meer starten. Sleutel uit contact en er weer in en de motor sloeg weer aan. Sensor laten vervangen.Dit euvel schijnt vaker bij dit model voor te komen.
Alles nu weer in orde. Verder geen vreemde dingen meegemaakt.
Het kraken van de versnellingsbak(zie een vorige revieuw) komt niet meer voor, na toevoeging van een mij onbekende toevoeging.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Opel Astra

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.