Nissan Sunny 1.6 SLX (1991)

autoreview

Nissan Sunny 1.6 SLX (1991)

Signalement

UitvoeringSunny 1.6 SLX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1991
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf33.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze auto heb ik gekocht van de eerste eigenaar, een oudere man die niet veel heeft gereden. De prijs was 900 Euro en de auto zag er uit als nieuw.

De eerste weken kon ik vernemen dat de auto traag was geworden, maar dit heb ik langzamerhand er wel uit gekregen. Nu is het een bommetje op 4 wielen.
Technisch was de auto ook nog zo goed als nieuw, de auto is door de eerste eigenaar regelmatig naar de garage gebracht voor een grote beurt.
Op dit moment heb ik pas mijn eerste echte probleem, maar dit is gemakkelijk te verhelpen. Er zit een scheur in de uitlaat deze word dinsdag al gerepareerd.
Bij de laatste APK is mij ook verteld dat de uitlaat niet zo super meer was en dat er 2 banden moesten worden vernieuwd. De banden zijn nu ook vervangen door 2 nieuwe viking banden.

Op de weg rijd de auto heerlijk relaxed, maar er trilt natuurlijki wel een keer wat. Dit komt door het interieur en daar zijn Japanners niet geweldig in.
Laatst heb ik met de auto een rit van 2x 400Km gemaakt via Duitsland. En de auto is met vlag en wimpel geslaagd. Hij haalt makkelijk 180 (dan drinkt ie wel). En is de steden rijd de auto redelijk zuinig 1 op 15.

Conclusie, Uiterlijk een 5 techniek een 10 en prestaties een 7.

PROBLEMEN

Banden: 2 vesrleten banden, 2 nieuwe er op gezet.
Uitlaat: Scheur in de pijp en demper heb ik laten vervangen door een sportdemper.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.