Nissan Qashqai e-Power N-Design (2024) #3

autoreview

Nissan Qashqai e-Power N-Design (2024)
Nissan Qashqai e-Power N-Design (2024)Nissan Qashqai e-Power N-Design (2024)Nissan Qashqai e-Power N-Design (2024)Nissan Qashqai e-Power N-Design (2024)Nissan Qashqai e-Power N-Design (2024)

Signalement

UitvoeringQashqai e-Power N-Design
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2024
Jaar van aanschaf2024
KM-stand bij aanschaf5 km
KM-stand laatst5.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Dit is onze derde Qashqai

  • 5.000 km

De maatvoering van deze auto vinden wij perfect.
Zo ook het feit dat instappen en hoogte van de auto erg prettig is.
Vanaf 2008 rijden we Nissan Qashqai. De eerste was een 1.6 Visialook, zonder turbo.
De tweede was een 1.2 Turbo Tekna en werd gekocht in 2015 en de huidige, een E-power N-Design werd gekocht in september 2024.
De Qashqai's werden steeds luxer en sneller.
Deze auto beschikt over alle extra pakketten.
De huidige heeft echt ongekende luxe; een automaat, autopilot, Head-up display en een ongekende acceleratie. Binnen acht seconden zit je op de honderd zonder ook maar een schokje, want volledig elektrische aandrijving. Heel vaak haal ik met deze auto, volgens de boordcomputer, 4,5 liter per 100 km. Wat ook erg prettig is, is de kogeldruk van deze auto. Deze is 100 kg. Met een fietsendrager en twee elektrische fietsen ideaal.
Als caravantrekker is deze auto minder geschikt, want de maximale aanhanger mag maar 750 kg bedragen. Voor ons geen enkel probleem, want we hebben geen caravan.
Tijdens onze laatste vakantie werd autopilot gebruikt, en vooral op langere stukken is het zeer prettig; De auto blijft op de snelweg precies in het midden rijden en houdt automatisch afstand tot de volgende auto. Je moet wél op zijn minst een hand aan het stuur houden, anders schakelt het systeem na 25 seconden uit.
Elektrische rijden, desgewenst one pedal drive, zonder elektriciteit te hoeven laden, het kan, en je kan er grote afstanden mee rijden alvorens te hoeven tanken. Benzine wel te verstaan. Actieradius van > 900 km is goed mogelijk.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Nissan Qashqai

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.