Nissan Juke 1.6 Acenta (2011)

autoreview

Nissan Juke
Nissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNissan JukeNIssan Juke

Signalement

UitvoeringJuke 1.6 Acenta
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf12 km
KM-stand laatst1.600 km
Lezerswaardering: 64%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 1.600 km

Sinds enkele weken eigenaar van een nissan juke 1.6 117 pk force red acenta met sportspack.
Ik heb deze gekocht met als extra parkeersensoren voor/achter.
De auto ziet er prima afgewerkt uit.
De stoel heb ik nog wat op een hogere stand gezet en dit bevalt mij prima.
Een leuk iets is dat je de motorinstelling op drie standen kunt zetten n.l. op eco,standaard en op sport.
In de stad voldoet de normale instelling prima maar op de snelweg is het toch wat handiger dat je de instelling op sport zet, dat gaat hij toch wel wat sneller uit de start blokken.
Op eco heb ik de auto nog niet geprobeerd.
Twee dingen valt mij wel op en dat zijn:
-een hakerige versnellingsbak en
-het benzineverbruik valt mij toch wel tegen.
Het verbruik ligt bij mijn rijstijl dan ook tussen de 1:11,5 en 1.12,3.
Dit verbruik heb ik gehaald door om op binnenwegen te rijden maar ook in de stad en op de snelweg, dus van alles wat.
Verder bevalt mij de wagen goed, en er kijken toch vele mensen naar de auto.
Wel leuk en heb dan ook nog geen verkeerde reacties gehoord.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Nissan Juke

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.