Nissan 100 NX 1.6 SLX (1994)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 100 NX 1.6 SLX |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1994 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand bij aanschaf | 70.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De auto heb ik nu anderhalf jaar in mijn bezit en bevalt uitstekend. Wat er met kop en schouders bovenuit steekt is de betrouwbaarheid van deze Japanner. Natuurlijk geldt dat voor alle Japanse auto"s, welke hierom bekend staan. Oo kde onderhoudskosten zijn aangenaam te noemen. Een grote beurt + APK is met 105 Euro niet prijzig te noemen. Echt genieten wordt het in de zomer, dan haal ik de dakpanelen eruit en genieten maar. Bekijks heb je dan vaak wel op de weg, maar in deze auto verwacht je zoiets natuurlijk wel een beetje.
De rijprestaties zijn buitengewoon goed. Strak op de weg, wel met iets bredere banden, dan vanaf de fabriek. Rijprestaties hadden iets beter gekund, maar vele automerken kunnen de prestaties niet bijbenen. Nissan chapeau !!!
PROBLEMEN
Ik heb geen problemen gehad tot nu toe, alleen onderhoudsbeurten.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren