Mitsubishi Outlander 2.4 2WD Invite (2008)

autoreview

Mitsubishi Outlander
Mitsubishi OutlanderMitsubishi OutlanderMitsubishi OutlanderMitsubishi OutlanderMitsubishi OutlanderMitsubishi Outlander

Signalement

UitvoeringOutlander 2.4 2WD Invite
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2017
KM-stand bij aanschaf160.000 km
KM-stand laatst180.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Mitsubishi Outlander

  • 160.000 km

Na lang zoeken en met een lange lijst aan auto’s kwamen we deze Mitsubishi Outlander tegen. Voldeed helemaal aan onze eisen zoals onder andere groot, ruim, hoge zit, Japans, distributieketting. Omdat we ook al een jaar in een Colt reden waren we heel erg enthousiast over de Outlander. Met de Colt hebben we geen problemen gehad en dat zorgt ervoor dat je toch bij een vertrouwen overhoud aan Mitsubishi.

Testrit Outlander
Na ons testrit met de Outlander waren we volledig verkocht. De kleur (zwart) was ons smaak, de ruimte achterin en de bagageruimte met de extra klep voor een lager laadvloer was een mooi pluspunt. En natuurlijk dat we al een jaar zonder problemen met een Colt rijden.
De auto kreeg zijn onderhoudsbeurten de laatste 5 jaar altijd keurig bij een vakgarage waar we de auto ook van hebben overgenomen. Tijdens de testrit deed de auto het fantastisch. Vanuit een Colt instappen in een Outlander voelt natuurlijk alsof je je nu vorsterlijk laat vervoeren. Na 2 testritten hebben we besloten om de auto te kopen met net geen 160.000 km op de teller.

Na het aanschaffen van de auto heeft de auto een kleine beurt gehad zoals aangegeven in het onderhoudsboek.

APK 08-2017
Officieel moet de Outlander in augustus voor de APK keuring, maar omdat we de auto net een maand in ons bezit hebben lieten we het eerder keuren om niet voor verrassingen te komen staan. Zoals gehoopt kwamen er geen problemen uit.

Wel kwamen we er snel achter dat de auto met snelheden tussen de 100-140 km/h de stuur behoorlijk begon te trillen. Helaas niet opgevallen met de testrit, misschien waren we toen te enthousiast. Met de APK keuring hebben we de banden ook laten balanceren om de trillende stuur te verhelpen, dat hebben we meteen alle 4 de banden laten balanceren.

Problemen 169.500 km
Met het remmen met snelheden onder de 50 km/h (hoe langzamer hoe harder het gekraak) kwam er gekraak van achteren. Het klinkt alsof de hele ophanging mee kraakt. De dealer heeft er een proefrit mee gemaakt en kwam tot de conclusie dat de geleidepenen heel iets kantelden. De geleidepennen zijn nu gesmeerd om het gekraak te verminderen, wat ook gelukt is. Maar volgens de dealer zou het na een tijdje terug kunnen komen. Omdat dit geen nadelig effect heeft hebben ze verder niks aan gedaan.

Auto verkocht

  • 180.000 km

Bij 181000 km heb ik een probleem met de handrem gehad, de handrem rechtsachter bleef klemmen. Volgens de ANWB zou insmeren voldoende kunnen zijn voor een (korte) periode. De ANWB adviseerde om de handrem voorlopig niet te gebruiken.

In verband met een nieuwe baan met meer kilometers hebben wij de auto moeten vervangen.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Mitsubishi Outlander

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.