Mitsubishi Galant 2.4 GDI GLS (1999)

autoreview

Mitsubishi Galant 2.4 GDI GLS (1999)

Signalement

UitvoeringGalant 2.4 GDI GLS
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf109.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Heerlijke ruime auto,

De GDI motor valt qua beloofde zuinigheid bij dagelijks gebruik tegen. Je moet echt bewust rijden om zuinig te zijn al is 1 op 12 bij vooral snelweg kilometers tussen de 120 en 150 km/u helemaal niet slecht voor een 1300 kilo zware auto. Wel een heerlijke motor verder, veel koppel en door de langere eindoverbrenging van de versnellingsbak rij je bij 120 heerlijk laag in toeren en hoor je alleen wat wind en banden geluid.

ONDERHOUD

  • 176.000 km

Bij aanschaf liep de auto stationair erg onregelmatig, vooral als de airco aanstond,

Na het schoonmaken van de elektronische gasklep en het updaten van de motor software is dit verdwenen.
De gasklep bij een GDI motor vervuilt echter wel vrij snel, dus elk jaar even schoon laten maken.

update:

Nu ruim 3,5 jaar en een kleine 70.000 km verder kan ik niet anders concluderen dan heerlijke en betrouwbare auto.

Tot nu toe alleen regulier onderhoud, distributie riem, twee versleten stuurkogels en een paar banden.

Heerlijk die japanse techniek.





UITERLIJK

De Galant is natuurlijk al een prachtige auto, alleen de 15" wieldopjes en de grote ruimte in de wielkuipen zijn toch wel echt twee uiterlijke missers.

Heb dan ook zelf na aanschaf de auto een klein beetje verlaagd met Eibach veren, en 17" velgen geplaatst om hem uiterlijk af te maken.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.