Mitsubishi Colt 1.5 GLi (1991)

autoreview

Mitsubishi Colt

Signalement

UitvoeringColt 1.5 GLi
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1991
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf150.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De Colt is een verrassende auto. Je zou verwachten van zo’n Japans fabricaat dat er snel roest en rammels in de dashboard unit kunnen komen. Niet zo dus.
De rijeigenschappen zijn ook prima voor een auto in deze klasse. Je kan ’m lekker hard door de bocht gooien en snel weer opschakelen zonder al te hoge toerentallen te bereiken gaat ook prima. Al weet je niet in welke toerentallen je soms zit met 70 km/h in de 2e versnelling want die teller ontbreekt. Maar m’n eerdere auto de Volvo met 1.7 motor redde dat niet om die snelheid te bereiken. De stoelen zijn ook O.K. Van degelijk materiaal vervaardigd. Voor lange mensen , zoals ik, is ’t lastig met de plek waar de rechter ruitenwisser stopt, bovenaan ’t voorram, daar loopt dan een irritante dikke druppel naar beneden. Precies in ’t gezichtsveld. Een Japanner zal daar geen probleem mee hebben , denk ik.
Voor de toekomst zal deze auto naar m’n vriendin gaan , als ze haar rijbewijs heeft, ik vertrouw haar deze auto wel toe. Deze auto haalt de 200.000 km wel.

PROBLEMEN

Één keer heeft deze auto me laten staan. Kwam door kapotte accu. Is dan eigenlijk de auto niet vind ik. De bougiekabels zijn ooit vervangen en dat was ’t.
Nu vallen er wel gaten in de radiator en de demper. Mag ook.
De motortemperatuur is nog goed altijd dus die radiator komt wel...

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Mitsubishi Colt

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.