en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Uitvoering | Carisma 1.8 GDI LX |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1998 |
Jaar van aanschaf | 2009 |
KM-stand bij aanschaf | 182.000 km |
KM-stand laatst | 200.500 km |
Ik heb de Carisma vandaag gekocht, zojuist opgehaald bij Garage Hoekstra uit Joure. Het ziet er allemaal goed uit. De auto loopt (nog) niet heel precies stationair. Volgens de verkoper komt dit omdat de auto een tijdje stil heeft gestaan, het motormanagement moet dit volgens hem weer goed inregelen.
Ben net van Joure naar Leeuwarden gereden en ik ben erg tevreden, tot nu toe. Wel een probleempje met de standaard Mitsubishi autoradio, er schijnt een code bij te horen en die is natuurlijk niet te vinden. Het is toch zo'n bandjesding dus die gaat er binnenkort sowieso uit.
Bij complicaties meld ik mij en bij eventuele lange reizen. Misschien binnenkort naar Duitsland.
Bij 2 ton gaat de koppelingscilinder kapot... Balen, maar ik heb direct al door dat het niet heel erg is. De koppelingscilinder is makkelijk zelf te vervangen en het onderdeel kost maar € 30,=! Binnen een paar dagen rijdt de Carisma weer als vanouds. Verder in 18 000 km's geen problemen gehad.
Na ruim 18000 km met deze Carisma gereden te hebben gaat 'ie weg. Niet omdat 'ie niet meer goed is, maar omdat ik graag een grotere, luxere, comfortabelere auto wil. De Carisma is gewoon een echte Japanner, saai maar betrouwbaar. Dus daar verder niets op aan te merken. Heb er dik een jaar met plezier in gereden.
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren