Mitsubishi Carisma 1.8 GDI LX (1997)

autoreview

Mitsubishi Carisma

Signalement

UitvoeringCarisma 1.8 GDI LX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf152.000 km
KM-stand laatst154.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Carisma 1.8 GDI LX HB

  • 152.000 km

Zojuist mijn eerste auto gekocht. Prima bak; doet wat die moet doen en dat doet die goedkoop. Ben op een Mitsubishi uitgekomen omdat deze bijna even betrouwbaar zijn als Toyota, maar 2e hands goedkoper. In eerste instantie wilde ik een Colt kopen, maar voor hetzelfde geld heb je een Carisma (wel 8 euro pm duurder met wegenbelasting) maar ook zuiniger dan een 1.3 Colt.
Gekocht voor 2050 euro met 152.000km. Aan de prijs, maar dealer onderhouden met onderhoudsboekjes. Na een week bezit bevalt het prima.
Moet alleen de wielen even laten balanceren.
Gemiddeld verbruik 1:15.
Later meer informatie.

update

  • 154.000 km

even een update:
- Balanceren was eigenlijk niet nodig. Dacht dat omdat auto trilde bij gasgeven. Maar na een bezoek op verschillende fora bleek het toch de benzine te zijn. Er kan het beste 98 in ipv. 95. Hadden ze bij de dealer verkeerd verteld (geldt alleen voor GDI).
- samenhangend met vorig punt: benzine verbruik bij euro95 is bij mij 8.5/100l en bij euro98 is dit 6.2/100l.
- verder geen kosten

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.