Mercedes-Benz CLA 250+ EQ Launch Edition (2025)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | CLA 250+ EQ Launch Edition |
|---|---|
| Versnellingen | 2, Automaat |
| Bouwjaar | 2025 |
| Jaar van aanschaf | 2025 |
| KM-stand bij aanschaf | 10 km |
| KM-stand laatst | 2.260 km |
Eerste maand gebruik
- 2.260 km
Auto zit heerlijk en rijdt zeer comfortabel. De in- en uitstap is weer wennen, want laag. Maar de stoel past zich automatisch aan aan de gewenste en als je eenmaal zit dan zit je ook prima. Er is goed nagedacht over menufuncties en knoppen. De meest gebruikte functies zijn eenvoudig en snel te bedienen. Behalve de ‘slide’ voor de kilometerstand in de navigatie. Die werkt slecht.
Auto is heel stil, wegligging prima, navigatie uitstekend met zijn camerabeelden tijdens het rijden.
Klein minpunt is dat de handleiding tijdens het rijden niet mag worden geraadpleegd. Voor de bestuurder snap ik dat, maar de duopassagier dan?? Gelukkig kun je ‘Hé Mercedes’ roepen en vragen om n instelling. Dat wordt dan direct geregeld, maar waar de instelling zelf zit? Nadeel is wel dat de kleinkinderen het nu ook weten😍
Tot slot de WLTP. Tot nu toe hebben we alleen in de winter gereden met temperaturen van -2 tot 8 graden. Het gemiddeld verbruik zit nu op 17,0 kWh per 100km. Dat is heel netjes. En het stemt goed overeen met het laagste rijbereik dat de auto aangeeft. Mits je rustig rijdt natuurlijk.
En o ja, een nadeel dat niet onvermeld mag blijven: de auto ligt extreem laag op de weg, wat betekent dat je elke drempel héél voorzichtig moet nemen anders hoor je de bodemplaat schrapen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Mercedes-Benz CLA
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Mercedes-Benz CLA 180 Business Solution AMG | Panoramaschuifdak | AMG Line Plus | Head-up display | Nightpakket | 360° camera | Dodehoekassistent |
- 2025
- 10 km

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake 250 e Business Solution / Memory-Stoelen / Panaroma-dak /
- 2025
- 26.601 km

Mercedes-Benz CLA 250+ Launch Edition 85 kWh | Night | Panoramadak | Stoelverwarming | DISTRONIC | Achteruitrijcamera | Dodehoekassistent |
- 2025
- 10 km
Lees ook

AutoWeek 2025: 'Dit is de winnaar van de eindejaarsprijs beste innovatie EV'

Auto- en motorbranche boekte minder omzet in 2025

BMW i3: elektrische 3-serie debuteert met bijna 470 pk!

Deze Renault Wind, met de motor uit de Twingo RS, levert zelfs nog meer dan de beloofde 133 pk

