Mercedes-Benz C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde (2011)

autoreview

Mercedes-Benz C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde (2011)

Signalement

UitvoeringC 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde
Versnellingen7, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf12 km
KM-stand laatst97.000 km
Lezerswaardering: 39%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Super ervaring

  • 980 km

Na 18 verschillende nieuwe auto's van verschillende merken sinds 1975 gereden te hebben, de eerste auto waar ik niet binnen een paar dagen terug naar de garage hoefde te gaan.
Na enige gevoels twijfel om over te stappen naar een Mercedes is mijn eerste ervaring betiteld als super.Na de eerste kilo meters was mijn gevoels twijfel al weg.
Na een zeer uitgebreide goed overkomende duidelijke uitleg bij de aflevering door de Mercedes dealer Fore park Den Haag de weg opgegaan. Trouwens deze MB dealer heeft naar mijn ervaring klantgericht werken zeker hoog in het vaandel staan. De wagen rijdt zeer soepel en heeft in iedere situatie in combinatie met de 7 traps automaat een behoorlijke trekkracht. Daarnaast ervaar ik de wagen goed in het sturen en heeft hij een voortreffelijke wegligging.
Comfort en uitrusting is in deze Avantgarde business uitvoering zeer goed en rijk uitgevoerd. Een zeer klein min puntje is ten opzichte van de luxe stijlvol oogende wagen de uit laat. Zou men bij de aflevering hier een sierstuk opzetten wat bij vele andere merken standaard gedan wordt is dat het puntje op de I voor de wagen.

Klasse wagen

  • 3.200 km

Na 3200 km gereden te hebben ben ik nog steeds zeer te vreden over deze C-klasse.
Voortreffelijk weggedrag en geen rammeltje te bekennen. De automaat geeft een zeer ontspannen rijgevoel.
Nog geen problemen gevonden en na aflevering garage nog niet hoeven te bezoeken. In een woord klasse.

Klasse wagen

  • 18.200 km

Inmiddels 18.200 km gereden. Ik ben nog steeds goed tevreden over deze klasse wagen.Vanaf moment van aflevering geen rammeltje. Moter loopt soepel met een goede trekkracht.

Blijft klasse wagen

  • 97.000 km

Nu ruim 97000 km gereden in vijf jaar tijd. In deze periode geen enkel probleem tegen gekomen. Zelfs geen rammeltje.
Ieder jaar zijn onderhoudsbeurten laten uitvoeren. Tussentijds geen garage bezoek nodig geweest. Echt klasse ! Comfortabele wagen.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Mercedes-Benz C-klasse

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (12)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.