Mazda 626 2.0 Exclusive (2000)

autoreview

Mazda 626

Signalement

Uitvoering626 2.0 Exclusive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf153.000 km
KM-stand laatst153.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De aanschaf

  • 153.000 km

na ruim anderhalf jaar in een Honda CRV te hebben gereden ging het weer kriebelen om een nieuwe (gebruikte) auto te kopen. Daarnaast was de CRV niet echt mijn auto..
Aangezien ik een aantal jaar geleden een Mazda 626 heb gehad waar ik met veel plezier heb gereden, ging mijn voorkeur hiernaar uit. Zeker aangezien er bij een kleine dealer in Den Haag (Mazda Wieringa) waar ik goede ervaringen mee heb een leuke gebruikte 626 stond uit 2000 die door hen nieuw is geleverd en altijd bij hen in onderhoud is geweest, de knoop doorgehakt.

Na 3000 euri te hebben afgetikt, kon ik de Mazda ophalen. Oke, het is een auto van bijna 11 jaar oud, maar hij bevalt me prima...ik rij ongeveer 9000 km per jaar dus ik hoef geen nieuwe auto met een flinke lening. Geef mij er maar een die ik kan betalen, en waar ik het gevoel bij heb dat ik er een aantal jaar mee kan doen.

Inmiddels heb ik ruim 1500 km met veel plezier met de Mazda gereden, en tot nu toe steeds met een goed gevoel en met een grote glimlach op mijn gezicht.
dit is echt waar voor je geld. De auto ziet er voor zijn leeftijd goed uit, geen deuken butsen of schade. Gewoon een leuke nette auto, maar vooral motorisch geeft hij me veel plezier. Vorig weekend nog ruim 500 km weggetikt in 2 dagen, lekker snel gereden 140 150 km en de auto geeft geen krimp. Sterker nog...hoe harder je gaat, hoe meer plezier de Mazda erin heeft.

Ik hoop deze auto nog een aantal jaren te kunnen rijden, gewoon om aan te tonen hoe goed de techniek is. Ik ga m zeker bijhouden. Het onderhoud krijgt de auto op zijn tijd, en met een beetje geluk gaat hij gewoon nog een aantal jaar zonder grote problemen mee.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.