Mazda 626 1.8i LX (1997)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 626 1.8i LX |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1997 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 82.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De auto laat je nooit in de steek. In 72.000 km en drieëneenhalf jaar alleen nog maar een gaatje in de uitlaat. Verder rijdt de auto comfortabel, is ruim en praktisch. De prestaties zijn behoorlijk goed en de wagen is een hele redelijke caravantrekker. Het benzinegebruik valt heel erg mee: als je het " nieuwe rijden" volgt is 1 op 13 a 14 goed haalbaar. Rij je wat ruiger, en dat kan goed in deze auto, dan gaat het gebruik wel omhoog, maar blijft binnen de perken.(1 op 11 a 12)
Tot slot is het uiterlijk van deze auto nog steeds heel vlot.
PROBLEMEN
Alleen een uitlaat is vervangen (na vijf jaar). Nadat de remblokken zijn vervangen maakt de auto regelmatig een wat zagend geluid bij het remmen. Hij remt overigens wel goed. Hij is hiervoor al tweemaal terug geweest, tweemaal is het "verholpen" maar het kwam na een aantal maanden toch weer terug. Overigens is de garage in kwestie geen Mazda-dealer, wel een (Ford-) garage die een goede naam heeft.
Verder nooit problemen gehad.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren